קרנבל ונציה

האירוע והפסטיבל

קרנבל ונציה הינו חלק מן המסורת הנוצרית הקתולית. מקור השם קרנבל (CARNAVALE) הוא בסיפור חייו של ישו: במשך ארבעים הימים שלפני חג הפסחא מציינים הנוצרים הקתוליים את ארבעים ימי הסתגפותו של ישו במדבר, באמצעות צום הדגים או בשמו הלטיני "צום הלנט". בתקופה זו נמנעים המאמינים הנוצרים מאכילת בשר, ולקראת ימי צום אלה חוגגים הנוצרים את חגיגת הפרידה מהבשר, היא הקרנבל: בשר באיטלקית = CARNE, פרידה = LEVARE; ומכאן – CARNEVALE.
חגיגת הפרידה מהבשר מתקיימת בכל העולם הנוצרי הקתולי במשך עשרה ימים וכך כמובן גם בונציה. הדרך בה בחרו הונציאנים לחגוג את קרנבל ונציה היא כקרנבל של תחפושות ומסכות, וכך הוא נותר עד ימינו אנו.
מדי שנה בחודש פברואר מתמלאים רחובותיה של ונציה בתיירים מכל העולם כדי לחגוג את פסטיבל המסכות של ונציה.
 ימי קרנבל המסכות של ונציה הופכים להפנינג מתמשך של אלפי מסכות ותחפושות מסורתיות ומקוריות, תיאטרוני רחוב, מוסיקה, רקודים, אוכל ושתייה והרבה שמחה בכל השפות והניבים. פסטיבל המסכות של ונציה מסתיים ביום "שלישי השמן"- Marted ל - grasso ,היום האחרון של הקארזימה ובו מתקיימות החגיגות האחרונות של פסטיבל המסכות בונציה הנחשבות ליפות ביותר. 

קרנבל המסיכות בונציה 

איך מגיעים

סי אירופה מציעה לכם את המגוון הגדול ביותר של החבילות לקרנבל המסיכות בונציה במחירים מיוחדים, יחד נתאים עבורכם את החבילה המתאימה לכם הכוללת טיסות שכר/סדירות ישירות לונציה

קרנבל המסיכות של ונציה

איפה שוהים
סי אירופה תתאים עבורכם ותציע לכם מבחר גדול של בתי מלון לחוייה מושלמת בקרנבל / פסטיבל המסיכות בונציה. החל ממלונות עתיקים ושמורים,עד למלונות פאר 5 כוכבים עם סוויטות פרטיות ונף לתעלה.

למידע נוסף על קרנבל המסיכות בונציה