אין כמו אירופה לכל המשפחה

אמסטרדם, בריסל, פריס

3 אזור אמסטרדם, 1 בריסל, 3 פריס

כולל שיט בחיטהורן, ברוז' ו- 3 פארקים: אפטלינג, מיני אירופה, דיסני פריס

ילדים מבלים קצת אחרת, מעניינים אותם אתרים שונים, חשוב לתכנן קצת אחרת את הזמן, המסלול והאתרים. טיול משפחתי באירופה שממוקד בבילוי עם הילדים הופך את הטיול המשפחתי לחוויה נהדרת, מסעירה, מהנה ומסקרנת. עם ערים נהדרות כפריס, אמסטרדם, בריסל וברוז'. עם הפארקים הכי מעניינים, שאפשר להשתולל בהם,   האתרים המסקרנים שיש מה ללמוד מהם, מהאווירה המופלאה של אירופה, שמבוגרים נהנים בהם בדיוק כמו הצעירים.

הטיול הזה הוא  עבורכם, החוויה המשפחתית שלא שוכחים – כפר הדייגים וולנדם * חווה לייצור גבינות ומפעל לקבקבי עץ * "זאנסה סחאנס"  - כפר טחנות הרוח * אמסטרדם ובית אנה פרנק * חיטהורן ושיט בתעלות * פארק אפטלינג * בריסל * פארק מיני אירופה * ברוז' עיר השוקולד והתעלות * פריס המופלאה עם תצפית ממגדל המונפרנס * עולם החלומות ביורודיסני.

תוכנית הטיול:

1. תל אביב - אמסטרדם, יוצאים לדרך!

נטוס לאמסטרדם היפה. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון.

2. כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות רוח זאנסה סחאנס, אמסטרדם - בית אנה פרנק

נבקר בכפר הדייגים  הציורי וולנדם  ונכיר את המאבק הממושך שמנהל העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות. נבקר גם בחוות גבינות ובמפעל <st1:personname w:st="on">לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לכפר טחנות הרוח המיוחד "זאנסה סחאנס" ונבקר באחת מטחנות הרוח המסורתיות, האופייניות להולנד ונכיר את תפקידן ההיסטורי. לאחר הסיור ניסע לאמסטרדם המכונה, בזכות התעלות הרבות, "ונציה של הצפון". נסייר בעיר בין התעלות, הבתים הצרים והגשרונים ונספוג את האווירה ההולנדית המיוחדת. נצפה על ארמון המלכה וכיכר "דאם" ונמשיך לביקור מרגש בבית אנה פרנק בו הסתתרה בימי מלחמת העולם השנייה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם. לאחר הסיור, יוכלו המעוניינים, <st1:personname w:st="on">ליהנות משיט בתעלות הציוריות (בתשלום). בערב נשוב למלוננו.

3. שיט בחיטהורן

ניסע לכפר התעלות חיטהורן שכניסת מכוניות אליו אסורה. נכיר את חיי המקומיים המתנה<st1:personname w:st="on">לים בסירות. נשוט בכפר הפסטור<st1:personname w:st="on">לי הטובל בנוף קסום של בתים עתיקים וציורים מהמאה ה- 18. בערב נשוב למלוננו.

4. פארק אפט<st1:personname w:st="on">לינג – עולם האגדות!

יום הרפתקאות ושעשועים! ניסע לפארק "אפט<st1:personname w:st="on">לינג" המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבות הרים (לנועזים שבינינו), נשוט באבובים, נהלך בעולמות קסומים בין ענקים וגמדים ונהנה מאינספור מתקנים משעשעים. בערב ניסע למלון בבריסל.

5. בריסל, מיני אירופה, ברוז', פריס

הבוקר נבקר בבריסל, בירת בלגיה ואירופה המאוחדת. נבקר ב"גראנד פלאס" – הכיכר היפה ביותר באירופה ונצפה בפסל המניקן פיס (הילד המשתין) מהמאה ה- 17, שנהפך לסימלה של העיר. נמשיך לביקור בפארק "מיני אירופה" בו מוצגים דגמים קטנים של אתרים חשובים ומבנים מפורסמים כמגדל האייפל בפריס, הפרלמנט הבריטי ושעון הביג-בן, האקרופוליס באתונה, מגדל פיזה באיטליה ועוד. ניסע לברוז' - העיר המקסימה והרומנטית, שנבנתה בימי הביניים על שפת תעלות. נטייל בסמטאות ונבקר בחנויות השוקולד הבלגי שנודע באיכותו ובטעמו המשובח. לעת ערב נגיע למלוננו בפריס – עיר האורות המפורסמת.

6. תחת שמי  פריס - כל היום

נסייר בפריס הרומנטית ונראה את המקומות הכי מפורסמים בעולם, ששמענו ע<st1:personname w:st="on">ליהם רבות - שדרות שאנז א<st1:personname w:st="on">ליזה הרחבות על שלל בתי הקפה והחנויות היפות, שער הניצחון, מגדל האייפל המתנוסס גבוה מעל העיר, הרובע הלטיני הקסום, גני הטיולרי, אוניברסיטת הסורבון ועוד ועוד. נצפה על העיר ממגדל המונפרנס. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור בפריס המוארת כולל שיט על נהר הסיין (בתשלום) או לצאת למופע קברט במועדון ה<st1:personname w:st="on">לילה המפורסם  "Paradis Latin" (בתשלום).

7. דיסנילנד פריס – עולם קסום!

כיף והרפתקאות בעולם האגדות והשעשועים של "דיסנילנד". נחצה את הגבול לעולם האגדות והדמיון ונבקר ב"ארץ הפנטזיות", ב"ארץ התג<st1:personname w:st="on">ליות", ב"ארץ ההרפתקאות" וב"ארץ הגבולות". נעבור במטה קסמים לזמנים ולמקומות אחרים. נחצה את גשר טירת היפהפייה הנרדמת, נשוט לתוך ג'ונגל סבוך, נטוס במכוניות מתנגשות וברכבות הרים, נפגוש דמויות מוכרות ואהובות כמיקי מאוס, פינוקיו ופיטר פן ולא נחמיץ את התהלוכה המרהיבה של הדמויות מסרטיו האהובים של וולט דיסני. בערב נשוב למלון.

8. פריס, תל אביב

נשלים את הביקור בפריס ועוד יוותר לנו זמן לקניות אחרונות. אחר הצהריים ניסע לנמל התעופה ונטוס הביתה, עם החוויות, המתנות והזיכרונות.

           

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות לפי המסלול.

מיסי נמל ודלק.

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים.

ארוחות בוקר בסגנון מזנון חופשי " BUFFET "

ארוחת ערב בליל הסדר.

סיורים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול.

אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תוכנית הטיול.

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.

מלווה קבוצה מצוות נתור.

הערות:

  • יתכנו מקרים בהם המסלול יתנהל בסדר הפוך.
  • טיול זה מתבצע בטיסות שכר.
  • משפחה בת 4-3 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס עוד מיטה.
  • בתקופת ירידים, כנסים ותערוכות תיתכן <st1:personname w:st="on">לינה מחוץ לערים הראשיות.
  • ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטו<st1:personname w:st="on">לים בסוף החוברת.