סי אירופה מציעה מבחר דילים למיקונוס הכוללים טיסות הלוך ושוב ומיקונוס ומבחר דילים למלונות וחבילות נופש במיקונוס ביוון.

האי מיקונוס שייך לקבוצת האיים הציקלאדיים מדרום ליבשת, היידועים בסגנון הבנייה המיוחד והמרתק שלהם. עיצוב מיקוניאני המאופיין בקווים מינימליסטיים, מבני האבן הלבנים הפזורים ברחבי האי הם עדות להיסטוריה ארוכה. בהן עברו האיים הציקלאדיים הנחשקים מידיהן של האימפריה היוונית, האימפריה העות'מאנית, לערי המדינה האיטלקיות ובחזרה לידיה של יוון. 
במסגרת הדילים למיקונוס תכלו להנות ממבחר בתי המלון שבאי מיקונוס הבנויים בסגנון יווני מסורתי, תוך שמירה על קו הנוף הטבעי של בנייה נמוכה. הסמל הנודע של העיר הוא הפליקן (שקנאי), הנחשב חיה מוגנת באי. שקנאים מעטים מאוד במספר מסתובבים במיקונוס ומהווים אטרקציה לתיירים המבלים באי. טחנות הרוח הציוריות, סימן ההיכר של מיקונוס שימשו בעבר לטחינת קמח וכתחנת מעבר מונציה למזרח.

האי מיקונוס קטן מאוד ביחס לשאר איי יוון. ניתן לחצות את האי בכחצי שעה בלבד.
הדילים למיקונוס לוקחים בחשבון כי עונת התיירות במיקונוס קצרה, בין החודשים יולי לספטמבר. מיקונוס הוא מקום אטרקטיבי לחופשה של יידוענים מקומיים וכן מכל העולם. החופים החוליים הרבים מהווים אטרקציה ייחודית למחפשים חופשה שקטה ואינטימית או לבליינים. האי אהוב במיוחד בקרב הקהילה הגאה ומציע מסיבות גייז, חופים מיוחדים ואפילו מלון המיועד לחברי הקהילה.

חיי הלילה באי מיקונוס תוססים וכוללים בין היתר מסעדות, פאבים ובתי קפה, מועדני לילה ודיסקוטקים, נופש בחופים הזהובים ביום ובילויים מגוונים אל תוך הלילה.

השהות במיקונוס אינה זולה ושפע מלונות היוקרה הפזורים באי מעידים על כך. העיירה מיקונוס, "ח'ורה" בעיניי המקומיים היא עיירה מקסימה, ציורית ביותר ובה סמטאות לבנות, בתים לבנים ומנגד תריסים, דלתות ומרפסות עץ צבעוני. מעגן הדייגים היפה במרכזה של מיקונוס, אזור הנקרא "ונציה הקטנה" מומלץ מאד עם בתים נושקים למים. בתוך העיירה חל איסור על תנועת כלי רכב.