דרום איטליה שונה מאד מצפון איטליה, בדרום מצוייה איטליה האמיתית, האוטנטית יותר, העממית, על אף שתושבי צפון איטליה לא יסכימו עם קביעה זו, בירת הדרום היא העיר נאפולי, בעייני רבים העיר היפה ביותר באירופה ובעיני אחרים עיר מלוכלכת ומסובכת להתמצאות, עם זאת נאפולי אכן מרתקת, האוכל הנפוליטנאי עם הפיצה הנאפוליטנית הידועה הופכים את נאפולי ודרום איטליה לחוויה יוצאת דופן.

הר הגעש וזוב נותן לאיזור כולו נוף דרמטי מעין כמותו והטיפוס על ההר שווה מאד, הנוף מפסגתו על כל האיזור מרתק ומרגש מאד!, אך הטיפוס דורש מאמץ של כ 40 דקות.

אזור דרום איטליה הוא ללא ספק האזור לחופשה אולטימטיבית אמיתית חופשה המשלבת ים כחול "עמוק", מזג אויר נפלא, עיירות ונופים חלומיים ותרבות איטלקית אוטנטית, מה נאמר ומה נגיד גן-עדןדרום איטליה כחול אמיתי!

שווה ביקור!
עיקר האטרקציות באזור דרום איטליה מרוכזות על פני שטח לא גדול ולכן אנו ממליצים גם כאן להשתכן במלון אחד למשך כל זמן השהייה וממנו לצאת יום יום בשיטת "טיול כוכב" למקומות השונים.

סורנטו עיירת הנופש המרהיבה השוכנת על הכביש היפה באיטליה, שילוב של איזור כפרי עם מצוקים תלולים וחופים נפלאים, הפלגה לאי קפרי המדהים וביקור במערה הכחולה המפורסמת, נאפולי "מולדת הפיצה" העיר המתחדשת, פומפיי העתיקה בה הזמן עצר מלכת לפני אלפי שנים, הר הגעש וזוביו, קזרטה האלוהית והיהלום שבכתר דרך אמלפי הקסומה - אחת מדרכי הנוף היפות בעולם בה שזורות עיירות מקסימות כפוזיטנו, אמלפי, ועוד... בקיצור חוויה אמיתית.

נמל הים של נאפולי מקשר בין דרום איטליה לסיציליה, לסרדיניה ולאיים האואולים [ סטרומבולי, ליפארי, וולקנו, סאלינה ואליקודי ] .