הרי הדולומיטים איטליה The Dolomites

מהמרהיבים והמרתקים שבהרי אירופה הרי הדולומיטים באיטליה המתנשאים עד לגובה של 3,342 מטר, נמצאים בחלקה הצפון מזרחי של איטליה ונחשבים לאחד האזורים היפים בארץ המגף. הרי הדולומיטים באיטליה מהווים מוקד משיכה תיירותי במשך רוב ימות השנה ומשנה את אופיו וצבעיו עם חלוף העונות. באזור הרי הדולומיטים מגוון ועשיר בהיצע תיירותי - באתרי סקי מהמשובחים באיטליה, נופים עוצרי נשימה, יערות ירוקי עד, עיירות ציוריות, אגמים תכולים, הרים לבנים המשנים צבעם לכתום עם השקיעה ובעצם... מה לא?

לאוהבי סקי, החורף בהרי הדולומיטים איטליה הוא התשובה הנכונה, אך לשאר סוגי המטיילים העונות הנכונות הן מתחילת האביב הרי הדולומיטים - סי אירופהועד סוף הסתיו, כשאפילו במהלך חודשי הקיץ החמים מקבלים את פני המטיילים במזג אוויר נעים ובשיא פריחה ויופי. בהרי הדולומיטים בקיץ אפשר להנות מעליה ברכבלים באתרי סקי רבים באזור הרי הדולומיטים לשם תצפיות נוף מרהיבות על הרי הסביבה, העמקים והאגמים הפרושים מטה, ואף לרדת בחלק מהמקרים לטיול רגלי ופיקניק באזור (מומלץ). נסיעה לפארקים טבעיים, ביקור בעיירות הציוריות בעלות אופי בניה אוסטרי ספק איטלקי ולהנות ממאכלי המקום ומהכנסת האורחים המייחדת את תושבי צפון איטליה.

בתי מלון באזור הרי הדולומיטים איטליה


בעיירות אזור הרי הדולומיטים באיטליה פזורים מספר רב של בתי מלון רומנטיים, חמימים ומכניסי אורחים ואנו בחרנו עבורכם בתי מלון ברמה של שלושה וארבעה כוכבים בעיירות השונות אשר יהוו בסיס של יציאה לטיולים יומיים (טיולי כוכב) באזור זה, כך שאפשר להנות מהנופים ומהעיירות בנחת ללא מחשבה על הלינה לערב הבא וללא צורך באריזה ופריקת מזוודות יומית מיותרת.

לאחר ארבעה ימי טיול באזור הרי הדולומיטים זה תוכלו לבחור בהמשך רכוב לאזור אחר כגון אגם גארדה ונציה או כל בחירה מוצלחת אחרת בצפון איטליה.

זכרו שבטיולים בהרי הדולומיטים באיטליה הנסיעה מהווה חלק מהטיול ולא רק אמצעי לעבור מנקודה לנקודה.