טוסקנה Tuscany
טוסקנה איטליה! טוסקנה,שתושביה טוענים ובצדק, כי זכו בטוב שבכל העולמות - נוף כפרי קסום שופע בגבעות ובשטחים פתוחים טובלים בגוונים רכים של ירוק (זיתים, ברושים ופרחים), צהוב (חמניות) ובגוונים ורודים רכים (גפנים), באוסף אומנות העשיר במדינה באדריכלות מרהיבה - כ-35% מהמונומנטים בעולם נמצאים בתחומי טוסקנה, ביינות ותוצרת חקלאית טרייה הטובות ביותר באיטליה ובהיסטוריה מרשימה באמת.

שמה של טוסקנה יצא למרחוק כערש התרבות העולמית. בטוסקנה לפני כ- 600 שנה החלה תקופת הרנסאנס שנודעה לה השפעהוילה בטוסקנה רבה ומכריעה על התרבות האירופאית כולה. יצירותיהם של מיכאלאנג'לו, לאונרדו דה וינצ'י ושאר רבי האמן מהמאות ה-15 וה-16 עדיין מהוות השראה לאמנים בכל רחבי העולם.

זרעיה של השפה האיטלקית נבטו מיצירות הספרות של דנטה, בוקאצ'ו ועוד רבים אחרים ועד היום קיימת יריבות סמויה בין תושבי סיינה לתושבי פירנצה באיזו משתי הערים דוברים את האיטלקית הטהורה ביותר. רוב המטיילים נמשכים לאזור טוסקנה בשל פירנצה ובשל סיינה או באים לראות את המגדל הנטוי של פיזה, אולם בחבל טוסקנה נמצאות עוד עיירות רבות ומהמרשימות ביותר באיטליה בהן ניתן למנות בקיצור נמרץ את: סן ג'ימיניאנו, מונטפולציאנו, וולטרה, קורטונה, לוקה ועוד רבות אחרות מרתקות ומרשימות, גם הכפר וינצ'י כפר הולדתו של לאונרדו הפך למוקד משיכה ממדרגה עליונה.

ואיך אפשר בלי המטבח הטוסקני בו שולטים הלחם הטרי, שמן הזית ועוד מנות טוסקניות רבות אופייניות וכן מיינות המחוז שהינם המפורסמים ביותר באיטליה - הקיאנטי, הברונלו די מונטאלצ'ינו, והוינו נובילה אשר ברובם באופן מסורתי יינות אדומים. טוסקנה דורשת זמן, להתענג על כל שיש לה להציע לספוג את האווירה להנות מהנופים, מהאוכל, מהריחות באוויר, חלום של חופשה!
אומבריה Umbria
מהקטנים במחוזות איטליה: כ- 8450 קמ"ר, מחודש מאי ועד אמצע יולי פורחים בעיקר במזרחה של אומבריה שדות הנוריות ופרחים נוספים בפריחה מקסימה ויוצאת דופן. עקב שטחה הלא גדול ניתן לטייל באומבריה בזמן קצר יחסית ולהנות מנופיה הקסומים וכל זה ממש במרחק של שעה וחצי, שעתיים מרומא. באומבריה שהיא היחידה במחוזות איטליה שאינה גובלת בים יש עיירות מקסימות מימי הביניים, פסטיבלים ונופים מוריקים ומנוגדים. אומבריה מכונה " הלב הירוק של איטליה. 

סי אירופה מתמחה בהרכבת חבילות נופש בטוסקנה ואומבריה, למידע נוסף אודות חבילות נופש בטוסקנה ואומבריה צרו קשר עם צוות אתר סי אירופה