טיול מאורגן באיטליה - כוכב איטלקי למשפחות

כוכב איטלקי למשפחות

 

טיולים מיוחדים למשפחות / בני ובנות מצווה

כולל 3 פארקים: פארק השעשועים "גארדה לנד", פארק "עולם הקולנוע",

פארק המים AQUAPARADISE

צפון איטליה מושך אליו משפחות מטיילות מכל העולם. כאן מרוכזות כל האטרקציות שמתאימות לכל אחד מבני המשפחה: שייט על האגם בשביל סבא, רכבות הרים בגרדלנד ובפארק הסרטים עבור הילדים, טיול בין תעלות ונציה לסבתא, רומיאו ויוליה בורונה בשביל אמא ותמונות לאלבום בהרי הדולומיטים בשביל סבתא. ופיצה משפחתית בשביל כולם...

ורונה – עירם של רומיאו ויוליה

הבורגטו שעל נהר המינצ'יו – הכפר הקסום

 פארק השעשועים "גרדה לנד"

ונציה – העיר שעל המים   

ויצ'נזה –  עירו של הארכיטקט פאלאדיו

בסאנו דל  גראפה– בירת משקה הגראפה

מאוריסטיקה – עיירת השחמט

פארק "עולם הקולנוע" Movieland ופארק המים Aquaparadise  

הרי הדולומיטים

סירמיונה – עיירת קיט על שפת האגם גרדה

מלצ'סינהעיירת חוף על אגם גרדה

ביקור מיוחד במפלי וארונה

המחיר כולל:

 טיסות שכר בינלאומיות.

מיסי נמל  ודלק.

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים.

מס אכסון מקומי (ע"פ חוק) על השהיה/לינה בכל בתי המלון  באיטליה, בהם תשהה הקבוצה .

ארוחות בוקר בסגנון "מזנון חופשי " BUFFET

ארוחת ערב בליל הסדר.

סיורים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול.

אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תוכנית הטיול.

תשר ( טיפים ) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.

מלווה קבוצה מצוות נתור.

1. יום ד' - תל אביב, ורונה, ואלג'יו סול מינצ'ו

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לצפון איטליה. לאחר הנחיתה, ניסע לביקור בכפר ציורי מימי הביניים שיושב על נהר המינצ'יו. מי הנהר זורמים ממש מתחת לבתי הכפר ויוצרים מפלים קטנים. נטייל בין הבתים ועל הגשרים של המקום הציורי, שנחשב לאחת מפינות החמד הנסתרות של איטליה. מכאן ניסע למלוננו שבאזור.


2. יום ה'- פארק "גארדה לנד" – מה עוד אפשר לבקש....

היום מוקדש לפארק השעשועים המפורסם "גרדה לנד". האמיצים יוכלו לנסוע ברכבת המהירה המבצעת פעלולים נועזים תוך כדי נסיעה. נוכל להתחפש למחפשי אוצרות נסתרים ונשוט באבובים בג'ונגלים מסתורים בסגנון "אינדיאנה ג'ונס", כדי למצוא את "אוצר פרעה" במקדשי מצרים העתיקה. יום של הנאה צרופה לילדים וגם להורים.


3. יום ו' - ונציה – עיר הגונדולות והסרנאדות

הבוקר ניסע לונציה "מלכת הים האדריאטי". נשוט בתחבורה הימית הייחודית לעיר ונבקר בגטו היהודי העתיק. משם נמשיך בסיור רגלי בעיר הבנויה על המים. נהלך בסמטאותיה הציוריות דרך תעלות וגשרים קטנים ונראה את גשר ריאלטו המפורסם. נמשיך לכיכר סן מרקו הידועה ככיכר היונים  ומבנים מפורסמים מקיפים אותה, כגון: הבזיליקה ע"ש סן מרקו, ארמון הדוג'ים, מגדל הפעמונים מגדל השעון ו"גשר האנחות". המעוניינים יוכלו להצטרף לשיט וביקור באי הזכוכית מורנו או לאי הדייגים בורנו (בתשלום)  ואף לשוט בגונדולות שהפכו לסימלה הרומנטי של העיר המיוחדת (בתשלום).


4. שבת- ויצ'נזה, בסאנו דל  גראפה, מאוריסטיקה

היום ניסע לויצ'נזה, עיר צפונית עשירה שידועה במיוחד כעירו של אנדריאה פלאדיו, ארכיטקט מפורסם בן המאה ה-16 שהשפיעה רבות על הארכיטקטורה העולמית. נהלך במדרחוב המרכזי של העיר דרך מבנים עתיקים, ארמונות וכנסיות ונהנה מעיצובן האלגנטי של החנויות לאורך הדרך. בסיום הסיור נעלה אל מרומי המונטה בריקו לתצפית מרשימה על העיר.  מכאן נעלה צפונה אל  העיירה בסאנו דל גראפה שיושבת למרגלות הר הגראפה. מכאן, כמובן, מקור שמו של משקה הגראפה שחותם כל ארוחה באיטליה. נראה את הגשר האלפיני המפורסם שעובר על נהר הברנטה ואת השוק הססגוני של העיירה.  נמשיך לביקור במאוריסטיקה, עיירה  ציורית עתיקה, בה מתקיימת פעם בשנתיים תחרות שחמט בה בני האדם משמשים ככלי משחק. בתום הביקורים נשוב לבית המלון. 


5. יום א' - פארק  אקוופראדייס (
(Aquaparadise ופארק "עולם הקולנוע"( (Canavaworld  Movieland  

יום מהסרטים!

נקדיש את היום לביקור באטרקציות הנוספות של האזור. בפארק "עולם הקולנוע" נחווה ונזדהה עם פעלולי רמבו הגיבור האמריקאי, נכיר את "זורו"- הגיבור המכסיקני בעל המסכה, נראה את המופע המרתק של "MAGMA"  - משאית הקרב בג'ונגל, ונבלה בלונה פארק ברכבות הרים עוצרות נשימה. מכאן נמשיך לפארק המים המפורסם אקוופארדייס  ונשתעשע בשלל המגלשות והבריכות שבאתר. המעוניינים יוכלו  להצטרף לארוחת ערב כולל מופע אבירים בסגנון ימי הביניים (בתשלום).


6. יום ב -  הרי הדולומיטים

לפנינו יום קסום בלב הרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה.

ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות קטנות שקירות בתיהן מצויירים. הדרך המתפתלת בין ההרים,  תוביל  אותנו בנתיב עוצר נשימה לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים  וכפרים ובתי עץ שנראים כמו יצאו מספרי האגדות. מפעם לפעם, נעצור כדי להתפעל מתצפית על  הנוף המרהיב  הנשקף בדרכינו. ולעת ערב  נגיע למלוננו. 


7. יום ג' - "לאגו די גרדה" –

ניסע לאזור  אגם גארדה ונבקר בעיירה  הציורית - סרמיונה השוכנת על לשון יבשה הצרה החודרת לתוך האגם - הגדול שבאגמי איט<st1:personname w:st="on">ליה. נטייל בסמטאות העיירה הציורית, נוכל להאכיל את הברווזים המסתובבים על החוף וכמובן.... ליהנות מהגלידה האיטלקית  הנפלאה. המעוניינים יוכלו לצאת לשיט מרגש בסירות מרוץ ולראות את סרמיונה מזווית קצת אחרת (בתשלום). נמשיך לביקור מיוחד בשמורת טבע הנמצאת בצפון האגם ובה נמצאים מפלי וארונה הנופלים בסדרת מדרגות מרשימות. נמשיך וניסע לעיירת החוף הקסומה מלצ'סינה שיושבת למרגלות המונטה באלדו.


8. יום ד'-  צפון איטליה, תל אביב

היום טיולנו בא אל סיומו. עוד נוכל לנצל את השעות הספורות שנותרו לנו לסידורים אחרונים. נארוז את החוויות והרשמים וניסע לנמל התעופה עם טעם של עוד.

טיול

תאריך

יציאה

תאריך הגעה

ארצה

 * DFM 5401

1.4

7.7

  DFM 5701

1.7

8.7

  DFM 5708

8.7

15.7

  DFM5715

15.7

22.7

   DFM 5722

22.7

29.7

   DFM 5729

29.7

5.8

   DFM 5805

5.8

12.8

    DFM 5812

12.8

19.8

   DFM 5819

19.8

26.8

   DFM 5929

29.9

 6.10

·        
  
* 7 ימים/  6 לילות

·          בטיולי פסח וסוכות, מסלול שונה. פרטים באתר האינטרנטי, או אצל סוכני הנסיעות.

יתכנו שינויים בסדר הביקורים.

הערה : ייתכן ומשפחה בת 4-3 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס מיטה.

הערה: בתקופת ירידים, כנסים ותערוכות תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

ראה תנאים הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בסוף החוברת.