טיול מאורגן באיטליה - כולל ותיקן וקסטלי רומאני

איטליה, כולל ותיקן וקסטלי רומאני

DI 5331

31.3.15 – 7.4.15

 8 ימים/ 7  לילות

2 טוסקנה, 3 אזור ונציה,  2 רומא

ללא ימים חופשיים

כולל ארוחת ליל הסדר

המסלול המעודכן


     סן ג'ימיניאנו
- עיירת המגדלים

      פיזה –כיכר הניסים עם המגדל הנטוי

      פירנצה – גשר הפונטה וקיו, הדואומו ו"שערי גן העדן"

      ורונה - העיר של "רומיאו ויוליה"

ונציה – התחבורה הימית, כיכר סן מרקו, הגטו יהודי העתיק, גשר האנחות, גשר ריאלטו.

      סירמיונה – עיירת הקיט על שפת אגם גארדה

      קסטלי רומאני – אגמים, טירות ועיירות קסומות

      רומא – פסל משה, בזיליקת סן פייטרו בותיקן

     

     המחיר כולל :

טיסות בינלאומיות.

מיסי נמל  ודלק.

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.

מס אכסון מקומי (ע"פ חוק) על השהיה/לינה בכל בתי המלון  באיטליה, בהם תשהה הקבוצה .

ארוחות בוקר בסגנון מזנון חופשי BUFFET.

       ארוחת ערב בליל הסדר

אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע תכנית הטיול.

סיורים מודרכים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול.

תשר(טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.

      מלווה קבוצה מצוות נתור.

יום ג'  תל אביב, רומא,  סן ג'ימיניאנו, פיזה

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לרומא. לאחר הנחיתה ניסע  צפונה אל עבר חבל טוסקנה. נערוך ביקור בסן ג'ימיניאנו, עיירת ימי הביניים, בה התחרו אצילי העיר מי יבנה מגדל יותר גבוה מעל ביתו. מספר מגדלים מאותה תקופה נותרו על כנם ומהווים תפאורה יוצאת דופן לעיירה. נמשיך לפיזה לראות את סמלה המפורסם של העיר -  "המגדל הנטוי", שנבנה במאה ה- 12 ונטה על צידו במהלך בנייתו. נמשיך  למלוננו בטוסקנה.

יום ד'   פירנצה,  אזור ונציה

היום נבקר בפירנצה בירת טוסקנה. נערוך סיור מודרך במרכזה של העיר ונראה את הדואומו ביפי הדרו, את "שערי גן העדן" של בית הטבילה כיכר סניוריה עמוסת הפסלים, ה"פונטה וקיו"- הגשר העתיק, שוק הקש ועוד. ככל שיותיר לנו זמן, נוכל לבלות בשווקים הססגוניים, החנויות, הבוטיקים והמוזיאונים הידועים. בתום הביקור  נצפין אל עבר חבל ונטו שבירתו הוא ונציה ואל מלונינו באזור.

     יום ה'  ורונה, (מפלי וארונה, עיירות הקיט של צפון אגם גארדה)

ניסע לורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל לאורך המדרחוב האלגנטי של העיר אל ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת שם עמדה והאזינה לסרנאדות ששר לה רומיאו. נמשיך בסיורנו ונראה את האמפיתיאטרון הרומי המרשים וכיכרותיה החשובות של העיר. לאחר הביקור יוכלו המעוניינים להצטרף (בתשלום) לטיול בצפון אגם גארדה שלמרגלות הרי הדולומיטים,  לביקור במפלי וארונה ובעיירות הקיט על גדות האגם.

          יום ו' ונציה

נקדיש את היום לוונציה, "מלכת הים האדריאטי". נתנהל בעיר הבנויה על המים באמצעות התחבורה הימית. נטייל בין סמטאות, תעלות מים וגשרים, נבקר בגטו היהודי העתיק, נראה את גשר ריאלטו המפורסם ואת כיכר סן מרקו, על אתריה המרכזיים: הבזיליקה, מגדל הפעמונים, ארמון השלטון ועוד. המעוניינים יוכלו להצטרף לשייט אל אי הזכוכית מורנו, או אי הדייגים והתחרה בורנו (בתשלום) וכן לשוט בגונדולות באווירה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום).

שבת סירמיונה, חבל טוסקנה

היום ניסע לעיירה הקסומה – סירמיונה, היושבת על לשון יבשה צרה שחודרת אל אגם גארדה והתפרסמה כמקום נופש לעשירי איטליה. נטייל בין רחובותיה הציוריים, בתי הקפה,  הגלידריות הרבות שעמוסות בערימות צבעוניות של גלידה איטלקית משובחת, המסעדות והחנויות הקטנות. המעוניינים יוכלו  לצאת לשיט מרגש בסירות מרוץ ולראות את סרמיונה מזווית קצת אחרת (בתשלום).  בתום הביקור ניסע למלון בחבל טוסקנה.

יום א' קסטלי רומאני, (טיבולי), רומא

הבוקר נדרים לכיוון רומא. בירת איטליה, המכונה "עיר הנצח". בהגיענו לאזור נבקר בקסטלי רומאני, אזור הטירות הרומאיות שיושב על הרי געש כבויים . נסייר בין האגמים הכחולים והלועות הכבויים המלאים בכרמים, פירות יער ובערמונים. נבקר בעיירה הציורית קסטל גנדולפו שיושבת מעל אגם אלבנו ומשקיפה על נוף קסום. המעוניינים יוכלו לנסוע לעיירה טיבולי, לביקור בגניה המרשימים של וילה ד'אסטה (בתשלום). בתום הביקורים ניסע לבית המלון.

יום ב' רומא

את היום נקדיש לרומא בירת איטליה. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי, בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה, נבקר בכנסיית סן פטרוס שבוותיקן, הכנסייה הגדולה ביותר בעולם. בערב יוכלו המעוניינים לצאת  

(בתשלום) לסיור ב"רומא הרומנטית", לחוש את האווירה האיטלקית האמיתית בין הכיכרות הידועות של העיר: פייאצה נבונה,  פיאצה רוטונדה בה נמצא הפנתיאון, המבנה העתיק ביותר ברומא שנותר בשלמותו וכמובן שנשליך מטבעות במזרקת המשאלות הפונטנה די טרבי.

יום ג'  רומא, תל-אביב

נארוז את כל המתנות ושלל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה ממנו נמריא חזרה הביתה.

טיול  מבוגר  ילד שני  ילד שלישי  יחיד  טריפל 
 DI:5331  1349 1349  1299  1639 
1319 


ייתכנו שינויים בסדר הביקורים.     

ראה תנאים הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בסוף החוברת.

הערה : בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.