טיול מאורגן למשפחות - צרפת, בלגיה והולנד 8 ימים, 7 לילות

טיול משפחתי מגוון המשלב את מיטב פארקי השעשועים, ערים קסומות, עיירות ציוריות, שפע פעילויות והמון חוויות משפחתיות. 

בסי אירופה מקבלים יותר!
יורודיסני, ווליבי ואקוואליבי בבלגיה, אפטלינג, בית אנה פרנק, כניסה לחתול (תחנת הרוח), ובנוסף הילדים יוזמנו לגלידה המפורסמת בברוז'.
יום מס' 1 ת"א - פריז
נמריא בשעות הבוקר לפריס .לאחר הנחיתה נסייר פנורמית בעיר אשר יש לה כל כך הרבה להציע לנו...נראה את שדרותיה ומבניה המונומנטליים . העברה למלון.
בערב – המעוניינים יוכלו להצטרף לסיור בעיר האורות כולל שייט על נהר הסיין - בתשלום

יום מס' 2 
פריז
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתרי התיירות המרכזיים של פריז נראה את שער הנצחון ושדרת השאנז אליזה, נצפה על ככר הקונקורד, כנסיית הנוטרדאם מוזיאון הלובר, תצפית מכיוון בית האקדמיה הצבאית אל מגדל אייפל, האינווליד וקבר נפולאון נחצה את הרובע הרובע הלטיני ליבה התוסס והצעיר של פריז, שופע בתי קפה, מסעדות ואווירה לצד מבנים היסטוריים מרשימים ונעלה לביקור בגבעת המונמרטר, בה נראה את כנסיית ה"לב הקדוש" ("סקרה קר") וכיכר האומנים המפורסמת.
אחה"צ - פנאי לספוג מהאווירה הנפלאה של עיר זו או אולי להצטרף לביקור בארמון ורסאי/פונטנבלו (בתשלום), ארמון מרשים בסגנון הרנסנס המוקף גנים, יערות ואגמים. לאחר הסיור נחזור ללינה במלוננו באזור פריז.

יום מס' 3 
יורודיסני
חגיגה – יורודיסני מצפה לנו ! דמויותיו של וולט דיסני יקבלו את פנינו ליום בלתי נשכח של חוויות. נבקר בארץ המערב הפרוע ובארץ ההרפתקאות, שם נפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני – התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. חזרה למלון לאחר התהלוכה המסיימת ותצוגת מופעי זיקוקי הדינור
יום מס' 4 פריז- ברוז'- בריסל
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לברוז', העיר הציורית והרומנטית המכונה "ונציה של הצפון" בזכות הרחובות המתפתלים סביב תעלות צרות הפרוסות לכל אורכה. נבקר את " אגם האהבה" בו שטים בנחת ברבורים, נטייל בין המבנים העתיקים, הגשרים מעל התעלות הרבות, וחנויות התחרה והשוקולד המפורסמות. נבקר במדרחוב הידוע של העיר בו יוזמנו הילדים לטעום את הגלידה המפורסמת של העיר. בתום הביקור נמשיך למלוננו באזור בריסל.
   
יום מס' 5 פארק וואליבי - אקוואליבי - בריסל
לאחר ארוחת הבוקר נצא  לפארק השעשועים וואליבי המשלב בתוכו פארק מים מקסים עם מבחר עצום של אטרקציות, סירות ואבובים, מגלשות מים, מכוניות מתנגשות, רכבות הרים ומבחר מתקנים נוספים לקטנים וגדולים גם יחד. בילוי בפארק עד שעות אחה"צ המוקדמות.
נמשיך לבריסל, בה בראה את פסל האטומיום הענקי הממוקם בצפון העיר , נחלוף על פני ארמון המלך ונגיע לכיכר הגרנד פלאס המפורסמת, הנחשבת לאחת הכיכרות היפות ביותר והשמורות באירופה. נערוך סיור רגלי במרכז העיר ונראה את פסל הילד המשתין  Manneken Pis הנחשב לאחד מסמלי העיר. בתום הביקור נחזור למלוננו באזור בבריסל.

יום מס' 6 
אפטלינג
עם בוקר נצא אל  פארק  השעשועים "אפטלינג" , אחד הפארקים היפים באירופה ממוקם בלב יער ומשלב שעשועים ודמויות מהאגדות. נשתעשע במתקני הפארק: רכבת הרים ושדים, בית הרוחות, מזחלות שלג, אבובים בנהר סוער ועוד. נפגוש את עלי באבא, עמי ותמי, שלגיה, כיפה אדומה, פיות ומכשפות. אפילו פחי האשפה בפארק מעוצבים כדמויות ויודעים לדבר. נמשיך לסיור ערב באמסטרדאם ונספוג את האוירה ההולנדית האופיינית: תעלות, בתים צרים וגשרונים רבים. נצפה בארמון המלכה, כיכר הדאם.

יום מס' 7 
אמסטרדם - כפר הדייגים - מדורודאם
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בבית אנה פרנק ומשם נמשיך לביקור בכפר הדייגים וולנדאם. נטייל לאורך הרציפים בינות לבתים הציורים, בין שפע חנויות מזכרות מצועצעות, דוכני מאכלי הים הרבים ונראה מקומיים הלבושים בתלבושות המסורתית ונעולים בכפכפי העץ שהפכו לאחד מסמלי המדינה. משם נמשיך בנסיעה קצרה לכפר תחנות הרוח "זאנסה סכאנס" Zaanse Schans שהוא מוזיאון פתוח בו נוכל ללמוד ולחוות כיצד חיו פעם: נבקר בתחנת הרוח "החתול" ונמשיך לחוות גבינות לראות אך מכינים גבינות וכפכפי עץ מסורתיים. 
המעוניינים יוכלו לבקר (בתשלום) במדורודאם - הולנד המיניאטורית. נטייל בין הדגמים המוקטנים של טחנות הרוח, תחנת רכבת, נמל תעופה, כפרים ועיירות.

יום מס' 8 
אמסטרדם - ת"א
לאחר ארוחת הבוקר בהתאם למועד הטיסה ניסע לנמל תעופה ונטוס חזרה ארצה לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.