הסיפור של סי אירופה

​סי אירופה הוא משרד בוטיק העוסק מזה חמש שנים בחופשות בהתאמה אישית (tailor made), התפורות על פי מידתכם ובהתאם לדרישות והצרכים האישיים שלכם בכל רחבי אירופה. בין אם אתם מחפשים חופשה משפחתית, חופשה רומנטית, חופשת ספורט וסקי, חופשה אקסקלוסיבית, חופשה תרבותית או כל חופשה מיוחדת אחרת, ספרו לנו מה אתם מעדיפים ואנחנו נתפור עבורכם את החופשה המתאימה ביותר תוך שמירה על מחירים תחרותיים ועמידה בתקציב. תכנון וארגון החופשה כולל הכוונה, ייעוץ, המלצות על מסלולים ואתרי טיול ובמידת הצורך גם פגישה אישית.

ב - סי אירופה אנחנו מציעים את המוצרים האיכותיים ביותר מתוך היכרות אישית ובעקבות ניסיון של אלפי לקוחות מרוצים. בנוסף, המשרד הוא סוכן מורשה של קלאב מד על כל יעדיו בעולם, מה שמאפשר לכם ליהנות מחופשות במועדונים האיכותיים בכל עונות השנה ובכל אזור שתחשקו.

אילונה צוקר הקימה את המשרד לפני חמש שנים והביאה איתה ניסיון ניהולי וארגוני רב שנים בתוספת אהבה רבה והיכרות עמוקה עם יעדים רבים באירופה. אילונה וצוות המשרד מזמינים אתכם ליצור קשר ולספר מהי חופשת החלומות שלכם – ואנחנו נבנה אותה עבורכם בדרך הטובה, היעילה והנעימה ביותר. לאורך כל התהליך אילונה והצוות עומדים לרשותכם בכל שעה ומקום, תמיד אפשר להתקשר, להתייעץ ולהיעזר בנו. אנחנו מחכים לכם!