פיצה משפחתית עם תוספות

טיולים מיוחדים למשפחות/בני ובנות מצווה

כולל: 2 פארקי השעשועים: "Rainbow Magicland"  ו"גארדה לנד",

          CINQUE TERRE – "חמשת האדמות",

          ושיט בסירות מרוץ באגם גארדה

מספרים שנפטון, אל הים, התרגז יום אחד ותקע בכעס ובעוצמה את הקילשון שלו עמוק בתוך קרקעית הים. כשחדר הקלשון אל הקרקעית עלתה בין שיניו פיסת  אדמה וכך נוצרה איטליה... הסיפור נחמד אבל עם עובדה לא מתווכחים: איטליה יפה והפיצה טעימה!!

מילאנו – "בירת צפון איטליה" ומרכז האפנה העולמית

סירמיונה שיט בסירות מרוץ באגם גארדה

ביקור בפארק השעשועים "גארדה לנד"

ונציה – שייט בתחבורה ימית, גשר ריאלטו, כיכר "סן מרקו"

ורונה – העיר של רומיאו ויוליה

פירנצה – גשר  ה"פונטה וקיו", שערי גן העדן

ביקור מיוחד באזור "חמשת האדמות" – CINQUE TERRE

פיזה – כיכר הניסים והמגדל הנטוי

סן ג'מיניאנו – עיירת המגדלים היפים

רומא – פסל משה, בזיליקת סן פייטרו בואתיקן, כיכר מזרקת המשאלות, כיכר נבונה

פארק  "עולם הקסם" ((Rainbow Magicland   

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות.

מיסי נמל  ודלק.

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים .

ארוחות בוקר בסגנון מזנון חופשי - BUFFET .

ארוחת ערב ב<st1:personname w:st="on">ליל הסדר.

מס אכסון מקומי (ע"פ חוק) על השהיה/לינה בכל בתי המלון  באיטליה, בהם תשהה הקבוצה

סיורים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול.

אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תוכנית הטיול.

תשר ( טיפים ) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.

מלווה קבוצה מצוות נתור.


1
. יום ד' תל אביב, מילאנו, ורונה – אופנה ואהבה נצחית

מנמל התעופה בן גוריון נטוס לצפון איטליה. לאחר הנחיתה נסייר במילאנו הבירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית. נצא לסיור בעיר ונבקר בכיכר הדואומו המרשימה על שלל מבניה,  נהלך בגלריית ויטוריו עמנואלה השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה ונראה את פיסלו של לאונרדו דה וינצ'י הניצב למולו. ניסע לביקור בורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל במדרחוב המרכזי אל ביתה של יוליה ונראה את המרפסת בה עמדה והאזינה לסרנדות אותן שר לה רומיאו. נמשיך ונטייל בין כיכרות העיר המפורסמות ונצפה באמפיתיאטרון הרומי המרשים. לאחר הביקור נמשיך למלוננו באזור ורונה.

2. יום ה'- סירמיונה , פארק "גארדה לנד" – כולנו אינדיאנה ג'ונס.....

ניסע לאזור אגם גארדה ונבקר בעיירה  הציורית - סרמיונה השוכנת על לשון יבשה צרה החודרת לתוך האגם. נטייל בסמטאות העיירה הציורית שכמעט כולה מוקפת במי האגם. נוכל להאכיל את הברווזים המסתובבים על החוף וכמובן.... ליהנות מהגלידה האיטלקית  הנפלאה. נצא לשיט מהנה בסירות מרוץ סביב לשון היבשה. היום מוקדש לפארק השעשועים המפורסם "גארדה לנד". האמיצים יוכלו לנסוע ברכבת המהירה המבצעת פעלולים נועזים תוך כדי נסיעה. נוכל להתחפש למחפשי אוצרות נסתרים ונשוט באבובים בג'ונגלים מסתורים בסגנון "אינדיאנה ג'ונס", כדי למצוא את "אוצר פרעה" במקדשי מצרים העתיקה. יום של הנאה צרופה לילדים וגם להורים.

נשוב לבית המלון.

3. יום ו'-  ונציה – עיר הגונדולות והסרנדות

הבוקר ניסע לונציה "מלכת הים האדריאטי". נשוט בתחבורה הימית הייחודית לעיר ונבקר בגטו היהודי העתיק. משם נמשיך בסיור רגלי בעיר הבנויה על המים. נהלך בסמטאותיה הציוריות דרך תעלות וגשרים קטנים ונראה את גשר ריאלטו המפורסם. נמשיך לכיכר סן מרקו הידועה ככיכר היונים ונראה את המבנים ההסטוריים שמקיפים אותה, כגון: הבזיליקה ע"ש סן מרקו, ארמון הדוג'ים, מגדל הפעמונים, מגדל השעון וגם את "גשר האנחות". המעוניינים יוכלו להצטרף לשייט וביקור באי הזכוכית מורנו או לאי הדייגים בורנו (בתשלום) ואף לשוט בגונדולות שהפכו לסמלה הרומנטי של העיר המיוחדת (בתשלום).

4. שבת-  אזור "חמשת האדמות" – CINQUE TERRE הכפרים התלויים על הים                                                                                            לפנינו יום טיול באזור "חמשת האדמות" המשתרע לאורך  חלקה הצפוני של הריביירה האיטלקית. חמישה כפרי דייגים צבעוניים הבנויים כ"תלויים" על צלע-הר מעל הים שנחצבו באופן מדהים אל תוך החוף התלול, המכוסה כרמים מדורגים (טרסות) ומופרדים זה מזה במפרצונים. הכפרים משמרים את האווירה המסורתית של כפרי הדייגים ומקושרים ביניהם עם שבילים צרים ומפותלים בגבעות המתנוססות מעל חמש הערים של מחוז ליגוריה – מונטרוסו אל מורה, ורנזה, קורניליה, מנרולה וריומג'ורה. מ- 1997 נכלל גם צ'ינקווה טרה ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו -   הפנינה סודית הידועה רק למקומיים -  נחשפה לקהל המטיילים רק עם בנייתה של מסילת הרכבת הנעה לאורך קו החוף ומחברת את הכפרים לעולם. נשתמש  בתחבורה מיוחדת של המקום  כולל רכבת וסירה, כדי לבקר בהם. בתום היום נחזור למלונינו. 

5. יום א'  פירנצה – היפה בערים,  פיזה– המגדל הנטוי – הטעות המוצלחת בהסטוריה

נעזוב את חבל ונטו וניסע דרומה לעיר הרנסנס פירנצה, בירת חבל טוסקנה. נערוך סיור מודרך ונראה את הדואומו ביפי הדרו, שערי "גן העדן" של בית הטבילה, מגדל הפעמונים של האמן ג'וטו, כיכר הסניורה היפה שנראית כמוזיאון פסלים פתוח, הגשר העתיק  ה"פונטה וקיו", שוק הקש ועוד. נמשיך בנסיעה מערבה כדי לראות את ה"נס" של פיזה"המגדל הנטוי" המפורסם, שנבנה במאה ה- 12 ונחשב לטעות הבניה המפורסמת ביותר בעולם. נחזור למלון.

6. יום ב'–  סן ג'ימיניאנו של המגדלים היפים,   קסטלי רומאני והאגמים, רומא –אליה מובילות כל הדרכים נתחיל את היום בביקור בסן ג'מיניאנו, עיירת מגדלים מימי הביניים בה התחרו ביניהם אצילי העיר מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ארמונו. בזאת תם ביקורנו בטוסקנה. מכאן נדרים אל חבל לאציו ואל עיר הבירה האיטלקית רומא.

 7. יום ג' - רומא, הואתיקן – האימפריה הרומית וערש הנצרות

את היום נקדיש לרומא. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה ונבקר בכנסייה הגדולה ביותר בעולם, הבזיליקה סן פייטרו שבמדינת הואתיקן . נמשיך ונסייר ב"אזור הרומנטי" של רומא ונגיע גם לכיכר "מזרקת המשאלות", ה"פונטנה די טרבי". המעוניינים יוכלו לנסוע לעיירה טיבולי, לביקור בגן אלף המזרקות של וילה ד'אסטה (בתשלום).  בתום הביקור ניסע לבית המלון. 

8. יום ד'-  רומא,  פארק "עולם הקסם"  (Rainbow Magicland) ,  תל אביב

היום ניסע לביקור של כיף בפארק השעשועים "Rainbow Magicland" , החדיש ורחב המימדים. הפארק מציע שפע של אטרקציות ובילויים לילדים ולהורים:  תיאטראות, כולל מופע גלדיאטורים וסרט D5 ,רכבות הרים, רכבת מכרות, מתקני מים  משעשעים לקיץ המעוצבים להפליא. המתקנים  מחולקים לעולמות מן האגדות, הרפתקאות מעולם הפיות  והגמדים, הדרקונים והמפלצות -  לקטנטנים ועד לטירת ימי הביניים. נארוז את כל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה ונמריא חזרה הביתה.

 

מחירי 2018 יפורסמו בקרוב

מחיר לאדם בחדר זוגי

תאריך

יציאה

תאריך  הגעה

ארצה

  
   
   
   
   
   
   
   
 

 

 

 

 


ייתכנו מקרים בהם המסלול יתבצע בסדר הפוך

ייתכנו שינויים בסדר הביקורים.

הערה : משפחה בת 4-3 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס מיטה נוספת.

הערה: בתקופת ירידים, כנסים ותערוכות תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

ראה תנאים הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בסוף החוברת.