​טיסות
​מדי יום יוצאות טיסות ישירות לאוסטריה, הן של חברת אל - על והן של חברת התעופה האוסטרית Austrian. הטיסות הישירות נוחתות בשדה התעופה של וינה המרוחק כ -20 ק"מ דרומית מזרחית לעיר.
בטיסות המשך אפשר להגיע גם לשדות התעופה של זלצבורג, אינסברוק וגרץ. לחבל טירול ולזלצבורג המרחק מוינה הוא גדול ועדיף לקחת טיסת המשך ממינכן.
רכבות
באוסטריה רשת רכבות בעלת פריסה רחבה כשילדים נוסעים חינם עד גיל 6, בחצי מחיר בגילאים 6 - 15, ובחבילות מוזלות בכלל. מידע על קווים תחנות ומחירים אפשר למצוא באתר זה .
ה - Austrian Rail Pass שהוא כרטיס הרכבות האוסטרי מקנה אפשרות נסיעה חופשית במשך בין שלושה לשמונה ימים ובנוסף הטבות כמו שיט במקומות שונים באוסטריה. בין הערים וינה לזלצבורג מקשרת רכבת מהירה במיוחד כמו גם בין מינכן וברגנץ.
כבישים
תשתית הכבישים באוסטריה מצויינת ואופציה טובה לטיול משפחות היא רכב שכור, מלבד בוינה שם עדיף להשתמש בתחבורה הציבורית. השילוט הוא בגרמנית אך הוא ברור ונוח. מרבית האוטוסטרדות הן כבישי אגרה. ניתן לרכוש "מדבקת אגרה" ה נקראת Vignette בתחנות הדלק ובחנויות הסמוכות למעברי הגבול כמו גם בסניפי הדואר, לפי אורך הטיול. הקנס על נסיעה ללא תשלום האגרה הוא גבוה וכדאי לבדוק בעת השכרת הרכב עם המדבקה כלולה במחיר. במעברי ההרים יש לשלם סכום נוסף. 
בכבישים המהירים מהירות הנסיעה המותרת היא 130 קמ"ש, 100 קמ"ש בכבישים בינעירוניים ו - 50 קמ"ש בתוך הערים. לילדים מתחת גיל 12 אסור לשבת במושב הקדמי ויש להצטייד ברשיון בינלאומי מלבד הישראלי.