קרנבל (פסטיבל) וונציה

 

קרנבל המסכות בוונציה 2019 מהווה שילוב חוויתי יוצא דופן ומפגש מעשיר עם העיר וונציה, תרבותה ואוצרותיה ההיסטורים.

 

קרנבל המסכות בוונציה מתקיים כל שנה במחצית חודש פברואר, השנה קרנבל המסכות מתחיל בחודש ינואר ב 16-02-2019 ומסתיים ב 5-03-2018.

 

אירוע פתיחת קרנבל המסכות

 

אירוע הפתיחה של הקרנבל מתקיים בכיכר סאן מרקו  וכולל תהלוכות תחפושות יוצאות דופן בעושרם, את האירוע מסיימות חגיגות זיקוקים מרהיבות, קרנבל המסכות נמשך כשבועיים, בנשפים המתקיימים באולמות מפוארים ברחבי ונציה וכוללים ארוחות וריקודים, ההשתתפות בנשפי המסכות כרוכה בתשלום.  בתקופת הקרנבל מתמלאים רחובותיה של וונציה בתיירים מכל העולם הבאים לחגוג את פסטיבל המסכות. ימי קרנבל המסכות של וונציה מתאפיינים בהפנינג מתמשך של נשפים, חגיגות במסכות ותחפושות מסורתיות ומקוריות, תיאטרוני רחוב, מוסיקה, רקודים, אוכל ושתייה והרבה שמחה בכל השפות והניבים. פסטיבל המסכות של ונציה מסתיים ביום "שלישי השמן"- Marted ל - grasso ,היום האחרון של הקארזימה ובו מתקיימות החגיגות האחרונות של פסטיבל המסכות בונציה הנחשבות ליפות ביותר.

 

מקורו של קרנבל המסכות

 

השם במקור קָרְנִיבָל , אבל השם הנפוץ בקרב הגולשים הישראלים הנו קרנבל, קרנבל המסיכות בוונציה נולד במאה ה-13 לציון המעבר מעונת החורף לעונת האביב. הטעם בחבישת המסיכות נולד כדי לטשטש את פערי המעמדות בקרב תושבי ונציה, באופן זה בני כל המעמדות עניים כעשירים יכלו ליהנות מאווירת הפסטיבל אלו לצד אלו ולא רק, המסיכות אפשרו לתושבי העיר להסתיר את זהותם בזמן שעסקו בפעילויות שהיו אסורות בחיי היום-יום.

 

קרנבל המסיכות בונציה 

 

איך מגיעים

סי אירופה מציעה לכם את המגוון הגדול ביותר של החבילות לקרנבל המסיכות בונציה במחירים מיוחדים, יחד נתאים עבורכם את החבילה המתאימה לכם הכוללת טיסות שכר/סדירות ישירות לונציה.

 

קרנבל המסיכות של וונציה

איפה שוהים
סי אירופה תתאים עבורכם ותציע לכם מבחר גדול של בתי מלון לחוויה מושלמת בקרנבל / פסטיבל המסיכות בונציה. החל ממלונות עתיקים ושמורים,עד למלונות פאר 5 כוכבים עם סוויטות פרטיות ונוף לתעלה.

למידע נוסף על קרנבל המסיכות בונציה