פסטיבל המסכות בונציה 2020 מהווה שילוב חוויתי יוצא דופן ומפגש מעשיר עם העיר ונציה, תרבותה ואוצרותיה ההיסטורים.

 

פסטיבל המסכות בונציה מתקיים כל שנה במחצית חודש פברואר, השנה קרנבל המסכות 8-25/2/2020 .

 

אירוע פתיחת פסטיבל המסכות בונציה

 

אירוע הפתיחה של פסטיבל המסכות מתקיים בכיכר סאן מרקו של ונציה וכולל תהלוכות תחפושות יוצאות דופן בעושרם, את האירוע מסיימות חגיגות זיקוקים מרהיבות, פסטיבל המסכות נמשך כשבועיים, בנשפים המתקיימים באולמות מפוארים ברחבי ונציה וכוללים ארוחות וריקודים, ההשתתפות בנשפי המסכות כרוכה בתשלום.  בתקופת פסטיבל המסכות מתמלאים רחובותיה של ונציה בתיירים מכל העולם הבאים לחגוג את פסטיבל המסכות. ימי פסטיבל המסכות של ונציה מתאפיינים בהפנינג מתמשך של נשפים, חגיגות במסכות ותחפושות מסורתיות ומקוריות, תיאטרוני רחוב, מוסיקה, רקודים, אוכל ושתייה והרבה שמחה בכל השפות והניבים. פסטיבל המסכות בונציה מסתיים ביום "שלישי השמן" - Marted ל - grasso ,היום האחרון של הקארזימה ובו מתקיימות החגיגות האחרונות של פסטיבל המסכות בונציה הנחשבות ליפות ביותר.

 

מקורו של קרנבל המסכות

 

השם במקור קָרְנִיבָל , אבל השם הנפוץ בקרב הגולשים הישראלים הנו קרנבל, קרנבל המסכות בונציה נולד במאה ה-13 לציון המעבר מעונת החורף לעונת האביב. הטעם בחבישת המסכות נולד כדי לטשטש את פערי המעמדות בקרב תושבי ונציה, באופן זה בני כל המעמדות עניים כעשירים יכלו ליהנות מאווירת הפסטיבל אלו לצד אלו ולא רק, המסכות אפשרו לתושבי העיר להסתיר את זהותם בזמן שעסקו בפעילויות שהיו אסורות בחיי היום-יום.

  

 

איך מגיעים לפסטיבל המסכות בונציה

סי אירופה מציעה לכם את המגוון הגדול ביותר של החבילות לפסטיבל המסכות בונציה במחירים מיוחדים, יחד נתאים עבורכם את החבילה המתאימה לכם הכוללת טיסות שכר/סדירות ישירות לונציה.

 

איפה שוהים בתקופת פסטיבל המסכות בונציה

סי אירופה תתאים עבורכם ותציע לכם מבחר גדול של בתי מלון לחוויה מושלמת בפסטיבל המסכות בונציה. החל ממלונות עתיקים ושמורים, עד למלונות פאר 5 כוכבים עם סוויטות פרטיות ונוף לתעלה.

למידע נוסף על פסטיבל המסכות בונציה